Количка: 0,00 лв.

Нямате продукти в количката си

Нурофен суп. 60 мг. х 10 / Nurofen supp. 60 mg. x 10

Още изгледи

Нурофен суп. 60 мг. х 10 / Nurofen supp. 60 mg. x 10

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: В наличност

0,01 лв.
Product Code:

Нурофен супозитории съдържа 60 мг ибупрофен, която действа обезболяващо, температуропонижаващо и противовъзпалително. Подходящ за употреба при бебета от 3 месечна възраст или над 6 кг.



Нурофен супозитории съдържа 60 мг ибупрофен, която действа обезболяващо, температуропонижаващо и противовъзпалително. Подходящ за употреба при бебета от 3 месечна възраст или над 6 кг..

Подходящ при:

- лека до умерена болка: главоболие, зъбобол, болки в ушите, болки в гърлото, никнене на млечни зъби, постоперативна болка и болка при травми на меките тъкани;

- треска, включително при състояние след ваксинация;

- болка и треска придружи настинки и грип;

Дозировка и начин на приложение:

Супозиторията се поставя в ректума (по възможност след изхождане). За са се улесни поставянето, може да затоплите супозиторията между дланите или да я потопите за малко в топла вода.

Максималната дневна доза на ибупрофен е 20 - 30 mg/kg телесно тегло, разделена на 3-4 единични дози. Това означава, че:

Деца с телесно тегло от 6 - 8 kg (около 3-9 месеца) ползват 1 супозитория в началото на лечението. Ако е необходимо след 6-8 часа може да се приложи още една супозитория. Не прилагайте повече от 3 супозитории за 24 часа;
Деца с телесно тегло от 8 - 12.5 kg (около 9 месеца - 2 години)
употребяват 1 супозитория в началото на лечението. Ако е необходимо след 6 часа може да се приложи още една супозитория. Не прилагайте повече от 4 супозитории за 24 часа.

Състав:

Активно вещество: ибупрофен. 1 супозитория съдържа 60 mg ибупрофен.

Други съставки: твърда мас.



Мнения на клиент

Напишете своето собствено мнение

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.